Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je pátek, 20.říj 2017, 17:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 23.led 2006, 11:58 

znechuteny píše:
lubos píše:
Kto chce, urcite ma moznost si to najst a slobodne sa rozhodnut ci sa zapoji.

Mas uplnu pravdu! Netreba kazdeho doslova nutit (a prave to Karol Naggy robi) aby sa podpisal.

V živote som NIKOHO nenútil nič podpísať. Práve naopak. Keď bola celoštátna petícia za referendum (právo občanov rozhodnúť) o NATO, bol som regionálnym koordinátorom v BB a napr. jeden komunista mi pri mojom stolíku nadával (ale musel zahanbený odfrčať preč, lebo sa ma tam stojaci ľudia zastali), že či som retardovaný, že získavam denne len okolo 100 podpisov a že neviem ľuďom vysvetlovať, prečop vraj musia vstup do NATO odmietnuť (za vstup do NATO bol pritom aj jeden z členov petičneho výboru, generál v. v. z Trenčína, ktorý bol ale - na rozdiel od štátneho establishmentu aj za právo občanov rozhodnúť sa). Nepodarilo sa mi vysvetliť mu, že ja tam stojím len preto, aby som dal MOŽNOSŤ ľuďom rozhodnúť sa...

lubos (dúfam, že to, čo citujem je TVoj výrok), mýliš sa v tom, že každý kto chce si to nájde. Dokazom si aj Ty sám, ktorý si navrhoval uverejniť aj adresu, kam posielat hárky. Vyznieva to, akoby si tú adresu ani sám nevedel. A je na každom petičnom hárku! Každý, kto bol len trochu pri akejkoľvek petičnej akcii vie, že niektorým ľuďom musíš ten hárok "doslova podstrčiť pred oči" a mohol by som citovať v tomto aj Tvojich priateľov na iMHD.

Chodil som za niektorými známymi. Väčšina z nich o petícii vedela, avšak vraj nemali príležitosť ju podpísať. Mne potom bez diskusie hneď podpísali... Možno za desať rokov sa všetko bude diať na internete, skor za 20 rokov...

Předmět příspěvku:
Karol Nagy píše:
lubos píše:
Upozornujem ta ale, ze ak zacnes vyuzivat zasielanie emailov takehoto typu miestnym uzivatelom, mas automaticky ban aj tu.

Nemám absolútne žiadny dovod. Chápeš? Iba keby ste mi ten BAN dali, dovod by nastal.

Samozrejme, keď nám už bude fungovať najnezávislejšie a najslobodnejšie fórum, nebudem sa musieť ani takými info e-mailami obťažovať.

obycajne trapne vydieranie

Předmět příspěvku:

Vsetkych zucastnenych ziadam, aby sa uz prestali osocovat a urazat!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 23.led 2006, 12:02 

Karol : A urcite ti zase ja nemusim vysvetlovat, ze mnohi ti podpisu cokolvek len aby si im dal pokoj, a ani si to neprecitaju. Co sa tyka adresy, ja sam viem ze tam je, ale mnohi si to ani len nepozru, lebo odzaciatku si povedia "ved ani neviem kam to poslat".

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 23.led 2006, 12:09 

lubos píše:
Karol : A urcite ti zase ja nemusim vysvetlovat, ze mnohi ti podpisu cokolvek len aby si im dal pokoj, a ani si to neprecitaju. Co sa tyka adresy, ja sam viem ze tam je, ale mnohi si to ani len nepozru, lebo odzaciatku si povedia "ved ani neviem kam to poslat".

Odpovedám Ti na téme Petícia "Spoločne zachráňme trolejbusy v BB": http://mestskadoprava.sk/diskusia/viewtopic.php?t=338

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 08.lis 2006, 19:52 

a to je gdo ten nagy preboha...

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina