Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je pátek, 20.říj 2017, 15:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 19.zář 2006, 19:09 

1018 píše:
Som ani nevedel, ze som sposobil taku burlivu diskusiu, ci dokonca "rozbil vzťahy aj na MD" ako napisal Qwerty :?
Kazdopadne si vobec nemyslim, ze ten vymazany prispevok bol nejakym sposobom nevhodny, sam ako admin inej stranky hadam viem posudit, co si moralne mozem a nemozem dovolit. Bola to reakcia na prispevok od pana s nickom tpmm, ktory reagoval na novinku z "konkurencie" o novom natere plynoveho SU15 a oznacil ju za neovereny blud. Ja som mu odpisal, ze vsetky informacie a novinky na "konkurencii" su urcite hodnoverne a nieco v zmysle, ze neoverene novinky by si nik nedovolil len tak napisat a vyhodit to na sklo. A to je istotne rovnake na vsetkych strankach, ci uz ide o nas, o vas, alebo o kohokolvek ineho. Asi bolo povazovane za reklamu, ze som pouzil niekolkokrat v prispevku nazov iMHD...
Padlo by vhod, keby sa tieto natahovacky raz a navzdy skoncili, ved nam vsetkym tu predsa ide o nieco uplne ine. Lenze to asi nehrozi... A bol by som ozaj nerad, keby aj tato diskusia musela skoncit ako ta na iMHD. Ziadna si to totiz nezasluzi.

Krásne to slová na záver. Dobre sa to číta. :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina