Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je pátek, 20.říj 2017, 09:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Program s cestovnými poriadkami
PříspěvekNapsal: neděle, 22.pro 2002, 22:25 

Vaše názory.

Předmět příspěvku: cestovne poriadky
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 08.led 2004, 12:03 
Ešte minulý rok som si stiahol vašu verziu cestovných poriadkov a momentalne zhánam update tejto verzie.Vedeli by ste mi poradiť ako by som ju môhol stiahnuť pretože keď ste mali ešte starú stránku dali sa tieto CP bezproblémov stiahnuť.

Ďakujem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 12.led 2004, 12:25 

Flash: Mrzi ma to, no vzhladom na zmeny, ktore nastali na nasej stranke (zmena webmastera) nastal problem aj s tymto programom, kedze momentalne nemame pravo ho na stranke zverejnovat a pouzivat. Problem sa pokusime vyriesit, momentalne vsak nemame program s CP - MHD Trnava k dispozicii.
Ak vsak potrebujete nove cestovne poriadky MHD, mali by byt k dispozicii na http://www.sadtrnava.sk v polozke cestovne poriadky, odkial sa daju aj stiahnut. Zmeny v linkovom vedeni nenastali ziadne, doslo len k uprave odchodov niektorych spojov (niekolkominutove posuny), najvyraznejsou zmenou asi je posilnenie linky c. 2 (102) a obmedzenie linky c. 1 (101) pocas vikendov.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 20.led 2004, 08:53 

Pravda je taka, ze sa o tom vobec este so mnou novy webmaster nerozpraval a tak nenastal ziadny problem, ale neexistuje ziadna dohoda a tak som program nemohol zverejnit.

jajcaj píše:
Flash: Mrzi ma to, no vzhladom na zmeny, ktore nastali na nasej stranke (zmena webmastera) nastal problem aj s tymto programom, kedze momentalne nemame pravo ho na stranke zverejnovat a pouzivat. Problem sa pokusime vyriesit, momentalne vsak nemame program s CP - MHD Trnava k dispozicii.
Ak vsak potrebujete nove cestovne poriadky MHD, mali by byt k dispozicii na http://www.sadtrnava.sk v polozke cestovne poriadky, odkial sa daju aj stiahnut. Zmeny v linkovom vedeni nenastali ziadne, doslo len k uprave odchodov niektorych spojov (niekolkominutove posuny), najvyraznejsou zmenou asi je posilnenie linky c. 2 (102) a obmedzenie linky c. 1 (101) pocas vikendov.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 21.led 2004, 10:54 

Ved OK. Napisal som nieco zle ?
Tym vyriesenim som myslel prave nejaky pokus o onu dohodu s tebou niekedy v blizkej buducnosti, no teraz na to akosi nebolo casu, kedze uz to bolo neaktualne a treba to upravit ...
Nie je to tvoja chyba, bez dohody sme ale ten program zverejnovat nechceli.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina