Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je pátek, 15.pro 2017, 17:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 122 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 25.úno 2006, 21:20 

Docela se mi nelíbí, že většina fotek je bez popisku, bez jména autora a data. :evil: Nešlo by s tím něco udělat?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 10:31 

P.E.S. = väčšine ludi sa to nechce robit... a ci sa to zmeni - no tak to sa uz vela krat planovalo a stale nic... chcelo by to aj zlepsit kvalitu fotiek, lebo niektore vojtove a lubosove su fakt :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 10:40 

P.E.S. píše:
Docela se mi nelíbí, že většina fotek je bez popisku, bez jména autora a data. :evil: Nešlo by s tím něco udělat?

tam se jedna nejcasteji o starsi fografie, ktere prisly o udaje pri problenech s galerii.u novych je toto zadavano kvuli aktualizaci.

e499 : zrovna ty mas co rikat o (ne)kvalite

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 11:15 

PvvS píše:
e499 : zrovna ty mas co rikat o (ne)kvalite

No tak mam miliony fotiek, ktore by som chcel zverejnit, ale po tom, ako mi bolo povedane o kvalite, ich radsej sem nedavam. Teraz si uz davam pozor a mam pripraveny jeden fotoupdate s kvalitnymi fotkami SAD. Ale Vojta tie jeho rozmazane fotky furt pridava a jemu sa neda povedat... kto ma na tie skarednany pozerat, prosim pekne? Ked porovnavam jeho fotky s čajíčkovim (Solaris z iMHD.sk) tak jeho su 100x lepsie. Kedy sa Vojta konecne nauci, co je pekne a co ma uroven? A potom ze kto tu chodi pozerat fotky...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 17:17 

E499: to uz neni jak se ti to libi, to uz je osobni, kdyz porad buzerujes :D Ja bejt tebou, tak fakt mlcim, ty kdyz se k necemu vyjadris, tak to je k smichu... "Kdo se mana to kouka?" Ja nevim ,kdo se na to kouka, kdyz ty fotky sou 100x shlednute a na strankach je v prumeru 20 navstev do hodiny. Jestli umis, tak si spocitej, na kolik navstev to vychazi denne a pak neco rikej, ty tvoje fotky... mozna jich mas miliony, ale videli jsme jednu aktualizaci, kde byly blavske tramvaje na sisatych fotkach, bez pantografu a podobne... A jeste... nevyjadruj se k tomu prosim, i kdyz vim, ze se vyjadris, se proste ten nejdokonalejsi :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 17:26 

E499.3056 píše:
P.E.S. = väčšine ludi sa to nechce robit... a ci sa to zmeni - no tak to sa uz vela krat planovalo a stale nic... chcelo by to aj zlepsit kvalitu fotiek, lebo niektore vojtove a lubosove su fakt :?

Jo a s tim, ze se to nechce delat... Zkus delat aktualizaci na stranky v praci, kde te treba kontroluje sef... Uz bez popisu to zabere dost casu... A zkus si prestavit, ze takovej lubos nebo jajcaj jsou 8 hodin denne v praci, prijdou domu a tam maji taky praci, jak to maj vsechno stihat?? Ja vim, ze ty mas casu dost, protoze ses mladej a mas hodne volnyho casu, ale dospeli lidi toho casu tolik nemaj... Ja taky... jediny volny odpoledne mam v pondeli, patek a nedeli, jinak mam bud skolu do odpoledne nebo sport.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 17:33 

Vojta píše:
E499.3056 píše:

Jo a s tim, ze se to nechce delat... Zkus delat aktualizaci na stranky v praci, kde te treba kontroluje sef... Uz bez popisu to zabere dost casu... A zkus si prestavit, ze takovej lubos nebo jajcaj jsou 8 hodin denne v praci, prijdou domu a tam maji taky praci, jak to maj vsechno stihat?? Ja vim, ze ty mas casu dost, protoze ses mladej a mas hodne volnyho casu, ale dospeli lidi toho casu tolik nemaj... Ja taky... jediny volny odpoledne mam v pondeli, patek a nedeli, jinak mam bud skolu do odpoledne nebo sport.
Ked chcem robit update, tak ho robim poriadne. Ano, priznavam, tamto boli katastrofy, upozornili ma a UZ TIE FOTKY NEPRIDAVAM. mal by si sa zamysliet ze kedy a kde fotis, lebo moje pocko sa z tvojich skarednan normalne vypina.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 17:57 

pokud se jeste zapne tak pohoda, jaq proti jeho fotkam nic nemam.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 26.úno 2006, 18:16 

PvvS píše:
pokud se jeste zapne tak pohoda, jaq proti jeho fotkam nic nemam.
Momentalne teraz nemam cas na MHD nic robit mam ine povinnosti, ale chcel som tu zaviest aspon niekolko ludi... ale sak dobre, vy ste tak chceli nemam nic proti.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 28.úno 2006, 09:28 

Hadajte sa kvoli fotografiam... Tie popisy chybaju aj preto, ze mnohi autori mi k fotografiam popis nedodaju. Ja nebyvam trebars v kosiciach, alebo ja neviem kde. Ked viem aspon co je na fotke, tak to tam dam. Sam E499 a dalsi boli poziadani, aby popisy postupne doplnovali, ale nestalo sa tak. Ja na to tolko casu nemam, miso to doplnuje postupne a upravuje popisy na univerzalny vzor. Kedze ale v galerii je uz teraz cez 10000 fotografii, tak snad vam je jasne, ze to nebude hned.

Co sa tyka kvality fotografii. Planuje sa urobit premazanie duplicitnych fotografii, hlavne tych nekvalitnejsich. Momentalne mame ale trochu problem s mazanim fotografii a nie je ani moc na to cas, takze ked sa k tomu dostaneme, potom sa to precisti. Ano, niektore vojtove fotky boli rozmazane, rovnako ako niektore moje, misove a inych. Nie vzdy sa to plne podari. Kazdy by mal mat vlastny zmysel pre zodpovednost a ked fotky pridava, sam posudit, ci su dobre.

Okrem toho, ja fotim na film a scanovanie fotiek kvalitu zhorsi... ale zato na papieri su tie fotky ovela krajsie, ako tie, co spravite z digitalu. Je to kazdeho osobna vec ako a preco to robi. Ja fotim primarne pre seba a preto chcem mat fotky papierove.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 28.úno 2006, 15:41 

lubos píše:
Hadajte sa kvoli fotografiam... Tie popisy chybaju aj preto, ze mnohi autori mi k fotografiam popis nedodaju. Ja nebyvam trebars v kosiciach, alebo ja neviem kde. Ked viem aspon co je na fotke, tak to tam dam. Sam E499 a dalsi boli poziadani, aby popisy postupne doplnovali, ale nestalo sa tak. Ja na to tolko casu nemam, miso to doplnuje postupne a upravuje popisy na univerzalny vzor. Kedze ale v galerii je uz teraz cez 10000 fotografii, tak snad vam je jasne, ze to nebude hned.

Co sa tyka kvality fotografii. Planuje sa urobit premazanie duplicitnych fotografii, hlavne tych nekvalitnejsich. Momentalne mame ale trochu problem s mazanim fotografii a nie je ani moc na to cas, takze ked sa k tomu dostaneme, potom sa to precisti. Ano, niektore vojtove fotky boli rozmazane, rovnako ako niektore moje, misove a inych. Nie vzdy sa to plne podari. Kazdy by mal mat vlastny zmysel pre zodpovednost a ked fotky pridava, sam posudit, ci su dobre.

Okrem toho, ja fotim na film a scanovanie fotiek kvalitu zhorsi... ale zato na papieri su tie fotky ovela krajsie, ako tie, co spravite z digitalu. Je to kazdeho osobna vec ako a preco to robi. Ja fotim primarne pre seba a preto chcem mat fotky papierove.

Lubos, ja prava do galerie nemam, takze popisky nemozem pridavat. A vsetky fotky, kere pridam tak pisem k nim popis.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 28.úno 2006, 15:45 

si sa neregistroval do galerie...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 28.úno 2006, 16:25 

nie, neregistroval. Aj tak mi to je teraz prd platne. :shock:

Předmět příspěvku: Ako odoslat?
PříspěvekNapsal: sobota, 27.kvě 2006, 12:10 
Chcem odoslat foto do galerie. Zvolim bratislava/tramvaje, stlacim "nahrat obrazek", vypisem formular, a po stlaceni prikazu na nahratie sa hore objavi cerveny obdlznik s bielou bodkou bez ziadneho textu. Ako to mam teda poslat?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 28.kvě 2006, 08:02 

napriklad administratorovi...

Předmět příspěvku: Re: Ako odoslat?
PříspěvekNapsal: středa, 31.kvě 2006, 15:46 

tpmm píše:
Chcem odoslat foto do galerie. Zvolim bratislava/tramvaje, stlacim "nahrat obrazek", vypisem formular, a po stlaceni prikazu na nahratie sa hore objavi cerveny obdlznik s bielou bodkou bez ziadneho textu. Ako to mam teda poslat?

Tmmp: Ozvi se mi prosim na Icq pripadne na email, bude to drobnost (asi registrace do galerie)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 31.kvě 2006, 18:38 

Nebolo by možné k tým TESCO busom dať aj info, že z ktorého sú mesta, lebo nie všetky sa dajú zistiť z popisu alebo EČV.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 01.čer 2006, 09:00 

Valec: Jasné, môžem doplniť :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 01.čer 2006, 14:07 

A kde je Kosicky tescobus? Mozem poslat fotky ak chcete :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 01.čer 2006, 23:40 

tak posli :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 122 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina