Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je úterý, 24.říj 2017, 03:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek, 06.říj 2006, 07:33 

Ja by som osobne na stránke privítal možnosť hodnotiť fotky, lebo niektoré sú úplne katastrofálne.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek, 06.říj 2006, 11:38 

bohuzial este nemame jednotnu databazu, ale pokial sa niekto zaregistruje, moze okrem pridavania fotiek napr. hodnotit fotky. Stavajuci system zatial nie je plne vyhovujuci, ale co uz... Hodnotenie k fotke mozes vyjadrit aj slovne formou komentara. Kazdopadne dik za podnetny napad a pokusime sa ho zapracovat do novej galerie.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 10.říj 2006, 06:42 

Valec píše:
Ja by som osobne na stránke privítal možnosť hodnotiť fotky, lebo niektoré sú úplne katastrofálne.

Ja by som len doplnil že v poslednej dobe sa začali dávať nekvalitné a rozmazané....akože nič proti novým fotografom ale ja by som také ani neposielal...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 10.říj 2006, 08:15 

posli mi sukromnu spravu a mozem sa na to pozriet, aby som aspon vedel, ktore konkretne myslis.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 11.říj 2006, 13:38 

Diggi & Luboš: Veď Valec s tým vyrukoval.....ja len súhlasím... :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 11.říj 2006, 13:42 

carchye píše:
aj mna by zaujímalo koho konktrétne myslíš...košické fotky idú cezo mňa a neviem o žiadnych nekvalitných 8-)

a mimochodom nepíš že "aj ja"....Ľuboš zrejme odpisoval Valcovi

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 12.říj 2006, 00:43 

Quertyman : naopak, odpisoval som prave tebe. mam dojem, ze bud trpis tazkou sklerozou, alebo rozstiepenim osobnosti...

Valcovi som odpisoval pod tvojim prispevkom. Tento bol venovany tebe. Ked uz tvrdis, ze boli nejake fotky rozmazane, tak by bolo dobre, keby si to aj konkretizoval. Na sukromnu spravu od teba stale este cakam. Ak mi SS posle aj Valec, budem to riesit, ale neda sa riesit to, ze nikto nepovie co ma na mysli a akurad nakyda, ale neda nam moznost zjednat napravu.

Citace:
Ja by som len doplnil že v poslednej dobe sa začali dávať nekvalitné a rozmazané....akože nič proti novým fotografom ale ja by som také ani neposielal...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 12.říj 2006, 06:24 

lubos píše:
Quertyman : naopak, odpisoval som prave tebe. mam dojem, ze bud trpis tazkou sklerozou, alebo rozstiepenim osobnosti...

Valcovi som odpisoval pod tvojim prispevkom. Tento bol venovany tebe. Ked uz tvrdis, ze boli nejake fotky rozmazane, tak by bolo dobre, keby si to aj konkretizoval. Na sukromnu spravu od teba stale este cakam. Ak mi SS posle aj Valec, budem to riesit, ale neda sa riesit to, ze nikto nepovie co ma na mysli a akurad nakyda, ale neda nam moznost zjednat napravu.

Citace:

Vieš čo mne je to v podstate jedno...nebudem písať konkrétne mená, tak ako Valec. Ja ti radiť nebudem, sprav si poriadok na stránke sám a už mi ohľadom tejto veci nepíš. Nezaujíma ma to alebo ak chceš polopatistickejšie tak MF. :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 12.říj 2006, 09:49 

Keďže som tú diskusiu začal, tak hodím pár príkladov (len z posledných updatov):

Rozmazané fotky:
http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... e_id=13026
http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... e_id=13034
http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... e_id=13039
http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... at:518|AND

Táto fotka vyzerá ako oskenovaná z novín:
http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... ;cat:7|AND

Toto by možno stálo za to vyrovnať a trošku orezať:
http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... e_id=13047

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 16.říj 2006, 07:35 

Valec píše:

Rozmazane fotky som uz adresoval na vojtu, aby s tym nieco spravil - kedze su jeho a on tiez spravuje galeriu, nechcem mu do toho babrat. Co sa tyka tej fotky 4929 odo mna - mozem skusit ju trochu naklonit na scanneri, to by mozno islo. Ale s tym orezanim sa asi nezhodneme. Chcel som, aby bolo vidno celu zastavku, aby tam bola dobre vidiet trat a okolie zastavky. Okrem toho pri tom "kvalitnom" scanneri co mam, keby som to vozidlo spravil "vacsie" tym, ze by som fotku este viac orezal, asi by uz zacalo posobit rozmazane... Snad by sa dalo orezat ten stlp vysokeho napatia vlavo... s tym sa skusim trochu pohrat.

Ta 4210 tam bola v tej aktualizacii len preto, ze aj ona jazdila na tej linke cele leto pridelena. Uz je odstranena.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 16.říj 2006, 07:40 

Pokial by bolo mozne, skuste sa vyjadrit ku statistikam, ci Vam tato forma vyhovuje, alebo ci je nieco nezrozumitelne, resp. ci by ste nieco doplnili / zmenili. Mame uz pripravenych zopar dalsich zmien, len by som rad pripadne pocul nieco od Vas, navstevnikov nasich stranok, aby boli co najzrozumitelnejsie a co najprehladnejsie. Navrhy a pripomienky mozete pisat sem, do sukromnej spravy, alebo mne na email.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 00:34 

Drobny postreh - skusil som si v nastaveniach hodit jazyk fora na "English" a ono to v vsetkych prispevkoch preklopi pismena s diakritikou na zname nezname è ò ï ¾...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 17:13 

Valec píše:

Uznávám, že ty fotky jsou mázlé, ale myslím že né tolik, aby na ně nešlo koukat. Upřímě řečeno mi fotky 3010 a 601 příjdou spíš nedoostřené, než mázlé... 3034 a 3038 ano, jsou mázlé a 3605... ta mi příjde, že hlavní, tedy vůz nějak extra mázlý není. A ještě doplním, že můžete být rádi za fotky 21Tr při GO, které jsem jinde (kromě diskuze k-report) neviděl, nebo snad někde jsou?? :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 17:38 

Vies co, toto nie je tvoj web a ani web moj, toto je web niekoho ineho (lubosa) a ostatnych "nemoderatorov", ktori musia na tvoje blbe rozmaznute fotky pozerat. ja viem, ja mam maznute fotky, ale uz ich nerobim. a ked nahodou, tak sa ich nerozhodnem dat na web.

vojta, cely svet sa netoci okolo teba, to co mam na jazyku z kamaratstva a z tajomstva nepoviem, ale povedal by som ti to na rovinu a rovno do oci, kamarade....

a ci je na GO alebo nie, mal si radsej pouzit blesk, opytat sa ich, alebo to vobec nefotit. mna vobec nezaujima, ze novy trolejbus je na GO a hlavne ked su take fotky, co mi tahaju oci..

zamysli sa nad sebou a nabuduce nedavaj vsetko z fotaku do update, lebo lahko sa moze stat, ze uz to niekto nevydrzi! :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 17:48 

e499: tak se na ne nedivej. Nebo jdi nafotit lepsi. Rozumovat umi kazdej, neco nafotit malokdo.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 18:06 

Sarko píše:
Drobny postreh - skusil som si v nastaveniach hodit jazyk fora na "English" a ono to v vsetkych prispevkoch preklopi pismena s diakritikou na zname nezname è ò ï ¾...

Ja viem ze sa ma to prilis netyka, ale odpoviem: Chyba je sposobena kodovanim jazyka, neviem ci tu EN bezi na UTF-8-ke alebo Win-ku, ale utf nepodporuje diakritiku takze asi v tom je problem :)

Odporucam adminom zmenit toto kodovanie, ako na to dufam viete :lol:

Naposledy upravil tpmm dne úterý, 17.říj 2006, 18:31, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 18:10 

E499.3056 píše:
Vies co, toto nie je tvoj web a ani web moj, toto je web niekoho ineho (lubosa) a ostatnych "nemoderatorov", ktori musia na tvoje blbe rozmaznute fotky pozerat. ja viem, ja mam maznute fotky, ale uz ich nerobim. a ked nahodou, tak sa ich nerozhodnem dat na web.

vojta, cely svet sa netoci okolo teba, to co mam na jazyku z kamaratstva a z tajomstva nepoviem, ale povedal by som ti to na rovinu a rovno do oci, kamarade....

a ci je na GO alebo nie, mal si radsej pouzit blesk, opytat sa ich, alebo to vobec nefotit. mna vobec nezaujima, ze novy trolejbus je na GO a hlavne ked su take fotky, co mi tahaju oci..

zamysli sa nad sebou a nabuduce nedavaj vsetko z fotaku do update, lebo lahko sa moze stat, ze uz to niekto nevydrzi! :evil:

Ja se musim zasmat, dobra machrovinka ze bys mi to rekl do oci :lol: Uz to vidim, ale to je jedno, ja nikde netvrdim, ze se vse toci okolo me, tak nevim co tu meles. A kdybych pouzil blesk, mam zkusenosti, ze by se treba svetlo z blesku odrazilo z jednoho mista, coz by take nebylo dobre.
A navic nikdo nerika, ze na ty fotky koukat musite, kdyz se ti nelibi, tak zrovna ty na ne nekoukej. A ja vsechno z fotaku nedavam, to bych musel dat asi 2x vice fotek, kdy byste si stezovali, ze je toho moc a nemate cas na to koukat... Mam ja cas tu aktualizaci prpravovat a ze sveho casu jezdit nekam mimo fotit?? JO, rknes mi, ze kdyz nemam cas, nemam delat stranky, to pouzival minuly admin...
A kdyz se kouknes jinde, jsou tam mozna horsi fotky a horsi tim, ze jsou tmave, ja jsem takoveto svoje fotky odsud vymazal...
A musim se take pobavit tim, ze nikdy nepochvalis, ani nedokazes zadnou kritiku sam, pouze se pridas k nekomu :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 20:12 

tpmm píše:
utf nepodporuje diakritiku takze asi v tom je problem :)

Haha. UTF-8 je ako stvorene na diakritiku.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 20:32 

Vojta, nechcem Ta urazit prosim pekne, ale hras sa akokeby mas 18+. A to nemas. Hovorim, tento web si nepozeraju styria ludia, ale mozno odhad 150 denne aj viac, a uz ked vidim pri update vojta, tak si ho nepozriem! Vies kolki ludia buzerovali mna za kvalitu? Kusol som si do jazyku... a do fotaka. Mal by si si aj ty kus kusnut do fotaka.. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 17.říj 2006, 21:01 

pete píše:
Haha. UTF-8 je ako stvorene na diakritiku.

Neviem, mne to s utfkom neslo...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina