Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je pondělí, 23.říj 2017, 14:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Novinky
PříspěvekNapsal: úterý, 25.bře 2008, 09:35 

S okamžitou platnosťou sme začal predávať PBkarty za akciovú cenu 110,- Sk. Cena platí do 30.04.2008.
Taktiež je možné novovydané karty zablokovať telefonicky, avšak pri vybavovaní karty treba nahlásiť heslo na zblokovanie.
Zmena otváracích hodín v InfoCentre AS Považská Bystrica od 01.04.2008 nasledovne: Po, Ut, Št, Pi 7:00 - 15:00, Str 9:00 - 17:00, v priebehu mesiaca Apríl začneme predávať CL a miestenky cez Amsbus.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 25.bře 2008, 23:13 

Super, ten AMSBus ma potesil :). BTW to infocentrum - to je na autobusovom nastupisti? Tie dve "priehradky"? :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 26.bře 2008, 06:11 

nManJofo píše:
Super, ten AMSBus ma potesil :). BTW to infocentrum - to je na autobusovom nastupisti? Tie dve "priehradky"? :D
Áno, ale jedna je naša a druhá bude SAD Trenčín.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 26.bře 2008, 11:39 

..a bude mozna telefonicke zablokovanie aj u starsich kariet? napriklad tak ze sa tam stavim(e) a nahlasime heslo ?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 26.bře 2008, 12:33 

toomas píše:
..a bude mozna telefonicke zablokovanie aj u starsich kariet? napriklad tak ze sa tam stavim(e) a nahlasime heslo ?
nie možné je len u nových, lebo tam je iný systém vybavovania.

Předmět příspěvku: Re: Novinky
PříspěvekNapsal: středa, 28.kvě 2008, 20:37 

Od 1. júna do 31. júla by mal byť uzavretý úsek ul Kuzmányho od Križovatky s ul.Lánskou po Hypernovu. (asi 400m).
V prípade, že to mesto povolí, bude tak nutné presmerovať prechádzajúce linky okolo Hypernovy a okolo kúpaliska.
Najviac sa to bude týkať MHD 2 a 120 a niektorých spojov MHD 4,5,110, 310,320

PříspěvekNapsal: středa, 04.čer 2008, 17:09 

A dnes sa to ukázalo v plnej kráse. :mrgreen:
Ozaj, koľko trvala MHD 2 cesta zo stanice k TESCU ?

PříspěvekNapsal: úterý, 03.úno 2009, 14:00 
Dňa 2.2. 2OO9 som čakal na zástavke Ul. M. Benku II. V.ZŠ v čase o 15:26 na 11. Vodič mi nebol ochotný zastaviť, keď som bol na zástavke. Ale pritom meškal 5 minút a v autobuse bolo veľa ľudí. :(

PříspěvekNapsal: úterý, 03.úno 2009, 22:05 

Pre mna bolo dnes novinkou zistenie, ze system AMS ste akosi opustili...

PříspěvekNapsal: středa, 04.úno 2009, 07:32 

roman píše:
Dňa 2.2. 2OO9 som čakal na zástavke Ul. M. Benku II. V.ZŠ v čase o 15:26 na 11. Vodič mi nebol ochotný zastaviť, keď som bol na zástavke. Ale pritom meškal 5 minút a v autobuse bolo veľa ľudí. :(

A ja som dnes skoro zmeškal do roboty, keď sa pri TESCU autobus (ranná 110 o 6.57) ani neunúval prejsť okolo zástavky a pekne zhasnutý si to šinul prázdnučký na Rozkvet.

Na margo tohto spoja sa mi podarilo ním odviesť iba raz aj to som naň musel mávať ako na maršrutku.
Ale počet razov, koľko krát som ho videl ísť zhasnutý je asi zhodný s počtom dní v pracovnom týždni.

Možno je nevyužívaný?
No určite sa to nezsití tak, keď obíde aj TESCO aj Nemocnicu... a potom stojí 5 minút v kopci na Rozkvet.
Jedna kamarátka robí na Rozkvete. Autobusom "šla" tri krát, ale iba raz sa odviezla....

Možno keby ten spoj aspoň na mesiac dokázal chodiť celé kolo až po SNP a cez Hliny naspäť by sa ukázalo, aká je jeho potenciálna úspešnosť a či je lacnejší ako prázdny prejazd.

PříspěvekNapsal: středa, 04.úno 2009, 10:11 

pitt píše:
roman píše:

A ja som dnes skoro zmeškal do roboty, keď sa pri TESCU autobus (ranná 110 o 6.57) ani neunúval prejsť okolo zástavky a pekne zhasnutý si to šinul prázdnučký na Rozkvet.

Na margo tohto spoja sa mi podarilo ním odviesť iba raz aj to som naň musel mávať ako na maršrutku.
Ale počet razov, koľko krát som ho videl ísť zhasnutý je asi zhodný s počtom dní v pracovnom týždni.

Možno je nevyužívaný?
No určite sa to nezsití tak, keď obíde aj TESCO aj Nemocnicu... a potom stojí 5 minút v kopci na Rozkvet.
Jedna kamarátka robí na Rozkvete. Autobusom "šla" tri krát, ale iba raz sa odviezla....

Možno keby ten spoj aspoň na mesiac dokázal chodiť celé kolo až po SNP a cez Hliny naspäť by sa ukázalo, aká je jeho potenciálna úspešnosť a či je lacnejší ako prázdny prejazd.

Skúsim sa na to pozrieť, ale momentálne je najväčší problém s kreditmi na kartách ,ktoré pomenilo pri prechode na € a z dôvodu aktualizácie programu sa mi nedá posúvať spoje, lebo ich potom nenahrá do pokladní

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina