Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je pondělí, 23.říj 2017, 12:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úterý, 07.říj 2008, 10:21 

Ofca píše:
šak hej, ale vidíš ;)
sám videl, že 4 krát ukazálo karta neplatná, aj ked je na karte veľkým čiernym písmom napísané platnosť do 30.9.2008 ;), nebolo to mojou chybou ;)

kde na akej karte je to napísané? nie všetko, čo je napísané na karte musí korenšpondovať s obsahom vo vnútri... preto je nutné si kontrolovať cestovné lístky, kde sa tlačí aj platnosť karty a platnosť zľavy...

PříspěvekNapsal: úterý, 07.říj 2008, 13:39 

Platnosť karty bola do 30.9.2008, čiže celý mesiac ;) a mala 4 rok.
A niekto u nich aj tak nevie počítať, lebo 30.9.2008 kedy mali aj ostatné karty ešte platiť ostali neplatné, ak je niečo do 30.9.2008, tak to znamená, že vrátane a od 1.10.2008 už bude neplatná.

moja karta bola o mesiac skôr neplatná, ešte je to nalepené aj na nej, že má platnosť do 30.9.2008

PříspěvekNapsal: úterý, 07.říj 2008, 13:41 

Každý rok sa karta prelepuje a prečipuje, to čo je na nej je aj v nej ;)
Keby to tak nebolo, tak by som do konca septembra nejazdil bez problémov na polovičný ;)

Nikdy s ňou nebol problém, až teraz, ked niekto spravil chybu, asi tá čo to prečipuje, ale nechápem ako, ked dá dobrú nálepku a zle načipuje

PříspěvekNapsal: úterý, 07.říj 2008, 15:20 

Ofca píše:
Každý rok sa karta prelepuje a prečipuje, to čo je na nej je aj v nej ;)
Keby to tak nebolo, tak by som do konca septembra nejazdil bez problémov na polovičný ;)

Nikdy s ňou nebol problém, až teraz, ked niekto spravil chybu, asi tá čo to prečipuje, ale nechápem ako, ked dá dobrú nálepku a zle načipuje

Pracujem s týmito kartovými systémami, preto som sa pýtal... je veľmi dôležité pre držiteľa, aby si sledoval veci, ktoré mu systém vypisuje... a rovnako, stále neviem, dokedy bola platnosť zľavy (polovičnej)...

PříspěvekNapsal: úterý, 07.říj 2008, 15:29 

píšem to 3 krát do 30.9.2008 ;) a platnosť karty je do 30.9.2009 (to je tých 5 rokov)

Vždy strhne obal a dá nový, tam je meno, priezvisko, fotka, dátum narodenia a platnosť
Ale už to je jedno v piatok som si ju nechal prečipovať, lebo celý september sa tam nedalo dostať, vždy len jedno okienko a vždy milion ľudí a prac. doba od 6:30 do 14:00 super v robote som od 6:00 do 14:00, alebo do školy chodím o 6:00 a prídem o 16:00 ;)
Keby dali 2 okienka a predĺženú prac. dobu, bolo by to lepšie, pani by si zarobili pekné peniaze na nadčasoch.

PříspěvekNapsal: středa, 08.říj 2008, 06:36 

Ofca píše:
píšem to 3 krát do 30.9.2008 ;) a platnosť karty je do 30.9.2009 (to je tých 5 rokov)

Vždy strhne obal a dá nový, tam je meno, priezvisko, fotka, dátum narodenia a platnosť
Ale už to je jedno v piatok som si ju nechal prečipovať, lebo celý september sa tam nedalo dostať, vždy len jedno okienko a vždy milion ľudí a prac. doba od 6:30 do 14:00 super v robote som od 6:00 do 14:00, alebo do školy chodím o 6:00 a prídem o 16:00 ;)
Keby dali 2 okienka a predĺženú prac. dobu, bolo by to lepšie, pani by si zarobili pekné peniaze na nadčasoch.

Pletieš dve veci dokopy, akú máš kartu MDS, alebo SAD? Na karte je to napísané.
Na as sú dve okienka nad ktorými je nálepka rozmeru 75 x 30 cm s označeným firmy buď SAD Trenčín alebo MDS a.s., otváracie doby sú na našej stránke http://www.mds.sk, a to PO,UT,ŠT,PI je od 7:00 - 15:00, a ST od 9:00 - 17:00. :evil:

PříspěvekNapsal: středa, 08.říj 2008, 14:23 

SAD ;)
ale kto to má nastarosti ja neviem, to mi mal povedať tu niekto, ved sa to tu volá:
"Stránky o mestskej a regionálnej doprave v SR a ČR"
Tak počítam, že tu bude aj niekto z SAD.

omg, to ja viem, že po novom je tam mds, ale vždy tam bola SAD kartu mám od SAD a tí majú také trapné otváracie hodiny, ale včera som si bol pre kartu a zas pri okienku MDS bola mega rada :-D

Mne ide o SAD, lebo MDS na to prdí.

Ale to je už jedno

PS: ešte na poslednom lístku bola napísaná platnosť do 30.9.2008

Ked som si vybavoval kartu, tak MDS ešte neexistovali

Proste je to jedno za mesiac som vybavil prd.
CLOSED

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina