Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je středa, 18.říj 2017, 23:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Elektri?ky v Prešove :
Budu, a chcem aby boli ! 30%  30%  [ 3 ]
Je mi to jedno, ?i budu alebo nebudu 10%  10%  [ 1 ]
Nebudu, ja uplna blbos? v Prešove !! 60%  60%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 17.lis 2005, 21:54 

pocuvaj, PvvS, asi si zo mna zartujes. Preco potom postavili Avion na pozemkoch pri dialnici, pri letisku? Lebo tam boli lacne pozemky. A vies, kolko tak stoja tam, kde to chcem ja? Este menej, zober si to tak, ze na kopceku menom Kralova Hora - nad zast. VUKOV, tam ide o rodinne domceky. Dockame sa aj dvojdomov. Ale, to iste je aj Pod Salgovikom ul. Ja si, ked budem mat peniaze, kupim pozemok a vystaviam tam garaz. Snivam najma o pozemku cislo 5 :) Dalej ma zaujima, ze co su eurofondy. To su len bezcenne papiere hodne zberu, ze? Tak to sa mylis, to si peniaze na rozvoj byvania, pracovania apod. Verim, ze mesto sa zachova v pohode a dostavia to. Momentalne leti Sidlisko III svojim rozmiestnenim. A vies, ak by sme postavili to sidlisko, popripade sidlisko Nove Mesto, mas to rovnako. Ale ak to postavis na tom kopci hore, mas plno ludi. Ale nemyslim si, ze ked vystaviam bytovky + RD na sekcove, ze ludia ohrdnu. Lepsie byty sa cenia. Ale ak by som bol hlavny mestsky architekt, tak to robim stylom SIII.

Uff, :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 17.lis 2005, 22:02 

Ano ale aby mesto dostalo penize na vystavbu musi zaplatit nejmene 1/2 z celkove sumy . A neni jisty kolik dostane, taky nemusi dostat nic, kdyz se to urednikum nebude libit. Dneska stavej skoro jenom soukromy spolecnosti.

Schvalne si zjisti jaky jsou naklady na vystavbu bytovek, asi se budes divit , kolik stoji vystavba jednoho panelovyho domu o 10 bytech .... Cena za metr ctverecni se nedostane pod 12-15 000 . A to je to uz rozpocitano na jednotlivy byty.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 20.lis 2005, 10:20 

Pôvodne som chcel reagovať, ale niektoré smelé plány mi natoľko vyrazili dych, že nemám silu...

E499: Len jedna poznámka. Ľubotice Prešovu v roku 1990 ukradli len niečo z toho, čo im Prešov ukradol v roku 1970. Asi tak...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 20.lis 2005, 10:23 

+++

Naposledy upravil E499.3056 dne čtvrtek, 24.lis 2005, 20:48, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 22.lis 2005, 13:44 
E499.3056 píše:
tuto diskusiu by som premenoval na "Prešovské MHD návrhy"

Inak Riso garantujem Ti, ze ked sa dostavia Sidlisko Sekcov, tak tam bude volny pas na elektricky, to ti garantujem. Ked bude mat jeden moj kamarat nieco cez 18, sice ja budem mat 13 - ale budem pri moci. Takze sa teste, ako sa nam sidlisko rozrastie :twisted:

Heil Piťo, mein führer! Pri akej moci budes, pekne prosím?! Zatiaľ mám len taký pocit, že si skor nemocný ako mocný! To ti naozaj pride normálne také chujoviny písať? A čo lanovku zo Šalgovíku by si nechcel? Alebo čo tak metro z vreckového postaviť, tiež nič?

Předmět příspěvku: ?????
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 24.lis 2005, 13:46 
E499.3056 píše:
tuto diskusiu by som premenoval na "Prešovské MHD návrhy"

Inak Riso garantujem Ti, ze ked sa dostavia Sidlisko Sekcov, tak tam bude volny pas na elektricky, to ti garantujem. Ked bude mat jeden moj kamarat nieco cez 18, sice ja budem mat 13 - ale budem pri moci. Takze sa teste, ako sa nam sidlisko rozrastie :twisted:

Bože, však ten človek je úplný ****....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 24.lis 2005, 14:45 

+++
TO

Naposledy upravil E499.3056 dne čtvrtek, 24.lis 2005, 20:48, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 24.lis 2005, 15:06 
detske sampanske? :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina