Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je sobota, 16.pro 2017, 11:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 27.lis 2002, 20:11 

Ja som jasne napísal, že už počujem riaditeľa hlásiť "na znamenie - emkáštyri" :)

Ulica po Warholovi sa mi nepáči. Nemyslím si, že by po ňom mala byť MK-4 pomenovaná. Ak už po osobe, tak s pôsobnosťou v Prešove. Ale radšej by som ostal pri názvoch, ktoré nebudú obsahovať meno osoby.

Čo tak provokácia, že "Štvorprúdová ul."? :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 27.lis 2002, 22:30 

Uz mi to fakt neda, preto zajtra sa pokusim zastihnut niekoho z nazvoslovnej komisie, mozno uz pre MK-4 bol davno schvaleny nazov a mozno naopak, komisia bude ocakavat navrhy na jej pomenovanie. Pokial viem, podmienky na pomenovanie ulice su velmi prisne a je mozne, ze ani jeden z predoslych navrhov na pomenovanie by nemusel obstat. Na pomenovani "Stvarta draha" som sa vsak poriadne zasmial, naozaj to nema chybu :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 28.lis 2002, 00:37 
Ta Europska, to je vyborny napad, v Prahe sa dnes takto vola byvala Leninova, ktora vedie z letiska na stanicu metra Dejvicka (kedysi tiez Leninova).

(Mimochodom, stanici Dejvicka sa hovorilo aj Mauzoleum - pretoze pri prichode vlaku do stanice sa z reproduktorov ozvalo: Leninova, konecna stanice.)

Okrem toho (stale Praha) - napadlo ma, ze nase druzobne mesto Praha 10, to su vlastne Vrsovice (a nejake dalsie pofiderne stvrte, ako napriklad Hostivar a podobne). Co takto "Vrsovicka"? :)

Normalni ludia sa na presov.sk vyjadruju... sak sa tam pozri.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 28.lis 2002, 19:31 
Alebo: co takto Karla Kryla? Ten je tiez po smrti a ulicu si zasluzi.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 01.pro 2002, 14:15 

nebol sa niekto z vas pozriet na mk4, ze ako to tam pokracuje ?? (viem, ze este sa tam nejazdi, ale napriklad ako je daleko vystavba chodnikov atp.)

tak som sa vcera zaoberal komunalnymi volbami a porovnaval som oboch hlavnych kandidatov (j.k. a š.k.) a ten prvy menovany ma na svojej stranke video, kde je asi 15'' prechadzka po mk-4 (az skoro na konci), kto si to chce pozriet, adresa je: http://www.kopcak.sk/volebnymedailon.html

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 01.pro 2002, 15:14 

Teraz sa podrzte! Najcerstvejsia informacia je, ze od zajtra sa otvara MK-4. Info je vsak neoverene!!! DP by mal linky c. 12, 32, 35 a 36 presunut na MK-4 cca od stredy!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 01.pro 2002, 16:01 

normalne ziram :shock: , ze co sa nam to deje v meste (ak je to pravda, prosim potom podrobnejsie informuj ...) no ale zase na druhej strane poznam nase mesto natolko aby som tu spravu povazoval za pravdepodobnu tak 50:50 :D

este k tomu nazvu: nebol niekto na nazvoslovnej komisii :?: , alebo je to len mlatenie prazdnej slamy, vymyslanie tych nazvov ??

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 02.pro 2002, 15:14 

No dnes ta MK4 nevyzerala na to, zeby mala byt v nasledujucich dnoch otvorena.... stale tam robia chodniky atd.. takze podla mna ju otvoria az po volbach...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 02.pro 2002, 16:08 
Genius:
Nazvoslovna komisia, resp. ktokolvek kompetentny je nezastihnutelny. Coskoro zistim, ako sa veci maju, len vydrzat ;-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 02.pro 2002, 20:47 

No, ako ste si poniektori vsimli, MK4 ani dnes napriek avizu neotvorili. Dovod bude zrejme politicky a nie technicky.
Dovodom totiz urcite nie je absencia chodnikov! MK4 ma byt v roku 2002 iba sprejazdnena, nie dokoncena! Chodniky, verejne osvetlenie, trakcne stoziare pre trolejbusy, terenne upravy okolia, svetelna signalizacia atd., to vsetko ma byt podla planu hotove az v roku 2003.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 03.pro 2002, 17:15 

Napriek tomu, ze na DPMP uz visel oznam pre vodicov, ze od 4.12. sa jazdi po MK-4, dnes bol tento prikaz zruseny. Vodicom bolo oznamene, ze spomenuty oznam neplati a jazdit sa bude po starom (cestu totiz ani v termine 2.12. neotvorili)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 03.pro 2002, 17:20 

no pozeram, ze budeme moct byt radi, ak sa cesta otvori do vianoc :) ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 03.pro 2002, 18:16 

Moj sukromny nazor: Ak sa teraz bude otvarat cesta, pasku bude prestrihovat Kopcak, Kuzma pri tom nebude. A to niekomu kole oci! Do Vianoc cakat nemusis, pockaj do uzatvorenia volebnych miestnosti 7.12. Tipujem, ze ju potom otvoria do 7 dni.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 03.pro 2002, 18:33 

ja viem, ze kuzma a vyssia moc co stoji za nim (**** - ani som netusil ze aj toto je nadavka, kurnik kam to speje forum ??) to nechcu.
a pre mna to bude stejne az na vianoce :mrgreen: , skor domov nepridem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 04.pro 2002, 21:55 

Tak vazeni,

prave som sa rozpraval s jednym pribuznym, ktory priamo pracoval na vystavbe MK-4 a dozvedel som sa dve zaujimave informacie z "prvej ruky":
- MK-4 nie je a ani nebude stvorprudova - jednoducho na to nepostacuje sirka cesty. Komunikacia je vybudovana bez moznosti akehokolvek rozsirovania v buducnosti. Jedinou moznostou ako by sa z nej mohla stat svorpudovka by bola zmena normy na sirku jazdneho pruhu z dnesnych 3,5 na 3m. Tak by sa tam vraj styri prudy zmestili. Ale za dnesnych podmienok urcite nie.
- MK-4 je plne pripravena na sprejazdnenie, no brania tomu politicke dovody. Jednoducho "nie je vhodne", aby ju otvaral Kopcak (pre niekoho).

Samozrejme, na tieto informacie sa nemozete nikde odvolavat, pretoze v ziadnom pripade nie su oficialne.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 04.pro 2002, 22:41 

vladimír: diky za fundovane informacie. ak som dobre porozumel z tvojho prispevku, tak keby bola cesta sirsia o 2 m (4*(3,5-3,0)) tak potom by mohla byt stvorprudova ?? no tak to by si mal niekto odskakat, lebo to je teda do neba volajuca hlupost ...
politicke pozadie myslim bolo zjavne, uz ked to neotvorili 15.11 (18.11), kuzma je na to maly prilis maly pan, ale netusil som ze **** je az taka svina, aby kvoli podpore toho oduteho kuzmu (inac je to nas sused a tak ho celkom poznam a nemyslim si teda o nom nic dobre) stopol otvaranie cesty. ale tymto sa u mna odpisal .. forever
sorry za to politikarcenie, ale mk-4 uz je natolko politicka zalezitost, ze sa bez toho pri tejto teme neda zaobist.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 05.pro 2002, 19:47 

genius: Kto ma pozna osobne, tak vie, ako sa ja velmi nerad rozpravam o politke, resp. ze zvacsa o nej vobec nehovorim. Tiez som to sem nechcel tahat, ale tazko na tieto informacie nereagovat... :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 09.pro 2002, 08:00 

uz je po volbach :D (tie dopadli prekvapujuco :? , ako iste viete), ako to teda vyzera s nasou cestou ? kedy konecne ju sprejazdnia ? pojde benc strihat pasku ? ved on ju taaak veeelmi chcel strihat kuzma :!: , coby novy primator.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 12.led 2003, 19:06 

MK-4 je to ničo také ako ul.Vychodna...Z trolejovanie veľka sranda :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 29.led 2003, 15:44 

http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.ph ... 003/11068P

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina