Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je neděle, 19.lis 2017, 11:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 21.srp 2006, 08:02 

Neviete mi niekto povedat kolko ma SAD Trnava klbových C 744, prípadne kolko z nich je prevádzky schopných a na ake linky su nasadzované?

vopred dakujem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 21.srp 2006, 13:01 

marki: V ramci SAD Trnava boli, pokial ja viem 4 ks:

2 ks Trnava
1 ks Hlohovec
1 ks Piestany, neskor Trnava

Vyzera to tak, ze uz vsetky dojazdili ... Trnavske urcite, piestanska zrejme tiez ... Mozno hlohovecka by sa este mohla objavit v premavke, ale skor predpokladam, ze uz nie ...

:(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 22.srp 2006, 17:04 

A tie 280 po GO sú ešte v prevádzke? A vobec nechapem preco vyradili C 744. Ved co viem, tak neboli v zlom technickom stave. V SAD Trnava jazdia aj horsie vozy. Ovela logickejšie by mi pripadalo spravit im GO.
Este by som sa chcel spýtat či su tie C 744 este niekde k videniu, resp. či neboli zošrotované a len su niekde odstavene alebo či boli odpredané.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 22.srp 2006, 21:03 

marki: Momentálne sú prázdniny, takže žiadne kĺbáky na prímestskej doprave nejazdia - uvidíme v septembri, či sa ešte vôbec nejaký na linkách objaví ... Z ikarusov po GO (tých trnavských) by ešte dva kusy sa teoreticky mohli v premávke objaviť ... Piešťanský už na linkách neuvidíme :(

C744 - predpokladám, že ešte ich nezošrotovali a nachádzajú sa niekde v garážach (TT, HC, PN), ale vzhľadom k tomu, že neprešli prakticky žiadnou GO, skončia asi v šrote ... O kĺbové prímestské autobusy už v súčasnosti nie je záujem ... Autobusmi cestuje menej ľudí, ako kedysi a ich údržba je oproti klasickým autobusom náročnejšia, takže sa asi na celom Slovensku postupne, skôr či neskôr úplne zlikvidujú. :(

Veľká škoda tiež je, že z premávky vyradila C744 bratislavská SAD. Okrem jedného boli prakticky všetky po nedávno vykonanej GO ... :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 23.srp 2006, 16:02 

:arrow: http://www.sadtrnava.sk/php/viewtopic.p ... light=c744

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 31.srp 2006, 20:02 

Tie Bratislavské boli zošrotované?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 31.srp 2006, 20:45 

Ešte sa chcem spýtat ci niekto nema nejake fotky tých C 744 zo SAD Trnava. Ak by ste nejake nasli, nemohli by ste mi ich zaslat na moj mail mbranis@1sg.sk , pretože k tym autobusom som si vytvoril srdcový vzťah, ked som jeden čas býval vo Zvončíne, a dokonca aj teraz ked uz býval v Budmericiach, tak som sa jednou z nich vozil domov na trase Bratislava-Pezinok-Modra-Budmerice-Trnava, odchod o 18:15 z Bratislavy. Ten voz na tej linke jazdil asi pred rokom, a to zhruba mesiac, a neskor ho opät vystriedala Karosa C 954 TT-122BG.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 02.zář 2006, 00:28 

marki píše:
Tie Bratislavské boli zošrotované?

Zatiaľ nie, z premávky sú však už odstavené ... Je možné, že sa ešte niektorá objaví v premávke, ale zatiaľ to nie je veľmi pravdepodobné ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 02.zář 2006, 00:34 

marki píše:
Ešte sa chcem spýtat ci niekto nema nejake fotky tých C 744 zo SAD Trnava. Ak by ste nejake nasli, nemohli by ste mi ich zaslat na moj mail mbranis@1sg.sk , pretože k tym autobusom som si vytvoril srdcový vzťah, ked som jeden čas býval vo Zvončíne, a dokonca aj teraz ked uz býval v Budmericiach, tak som sa jednou z nich vozil domov na trase Bratislava-Pezinok-Modra-Budmerice-Trnava, odchod o 18:15 z Bratislavy. Ten voz na tej linke jazdil asi pred rokom, a to zhruba mesiac, a neskor ho opät vystriedala Karosa C 954 TT-122BG.

Nejaké foto trnavských C744 mám, keď budem mať trochu času, pohľadám a pošlem ... :)
To nasadenie C744 na linke do Bratislavy cez Budmerice približne pred rokom, ako si písal, to som nejako nezaregistroval :shock: Nevieš náhodou, ktorý autobus to presne bol ? Celkom by ma to zaujímalo ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 02.zář 2006, 14:17 

mozno budem trochu off topic... niektore z tych bratislavskych su uz aj odhlasene. v zavode na roznavskej je vsak len 11 z 12 vozov.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 02.zář 2006, 15:01 

Sorry, sekol som sa, ta C744 tam nepremavala pred rokom, ale pred dvoma. Bolo to v septembri. Najprv som si myslel že preto, lebo je vinobranie v Pezinku, ale ona tam premavala aj asi 2 tyzdne po vynobraní. Zvlastne je aj to ze na tejto linke nepremavala len cez pracovne dni, ale aj v nedele spoj o 17:10 z Bratislavy, v Budmericiach bol o 18:20. V podstate ten mesiac nahradzala Karosu C954 TT-122BG, ktora tam bola nasadzovana pred nou, po nej a je tam nasadzovana aj v sucasnosti. EčV tej 744 si fakt nepametam. Mozno keby si mi poslal fotky, tak by som zistil. Taky identifikačný znak by vsak mohli byť dva vetraky na kryte motora. čo vsak viem urcite je že to nebola ta piestanska C 744, pretoze ta piestanska ma zadnu napravu RABA A 018 tzv. velka raba, zatial co trnavske maju zadnu napravu RABA A 009, aku mal aj tento voz. Dalšia vec je že obe trnavske C744 mali 4 čelné svetlá (nevie niekto preco?), zatial čo pieštanska nie.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 02.zář 2006, 17:50 

Hádam spravne, ak vravím že tá 1 C744 čo už na rožnavskej nie je ta co nemala GO? Neplánuje sa odpredanie tých zvyšných 11 C744 ?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 02.zář 2006, 23:02 

nehadas spravne. Ta bez GO na Roznavskej este stale je a narozdiel od niektorych generalkovanych je este stale prihlasena...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 03.zář 2006, 00:05 

marki píše:
Sorry, sekol som sa, ta C744 tam nepremavala pred rokom, ale pred dvoma. Bolo to v septembri. Najprv som si myslel že preto, lebo je vinobranie v Pezinku, ale ona tam premavala aj asi 2 tyzdne po vynobraní. Zvlastne je aj to ze na tejto linke nepremavala len cez pracovne dni, ale aj v nedele spoj o 17:10 z Bratislavy, v Budmericiach bol o 18:20. V podstate ten mesiac nahradzala Karosu C954 TT-122BG, ktora tam bola nasadzovana pred nou, po nej a je tam nasadzovana aj v sucasnosti. EčV tej 744 si fakt nepametam. Mozno keby si mi poslal fotky, tak by som zistil. Taky identifikačný znak by vsak mohli byť dva vetraky na kryte motora. čo vsak viem urcite je že to nebola ta piestanska C 744, pretoze ta piestanska ma zadnu napravu RABA A 018 tzv. velka raba, zatial co trnavske maju zadnu napravu RABA A 009, aku mal aj tento voz. Dalšia vec je že obe trnavske C744 mali 4 čelné svetlá (nevie niekto preco?), zatial čo pieštanska nie.

Aha, tak potom by to mala byt jedna z trnavskych, mam taky pocit, ze tie mriezky na motore mala TTA 20-04, ale nie som si teraz isty ... kazdopadne je tam este jeden znak, co by si si mohol pamatat. Jedna z trnavskych mala okenne stlpiky cierne, druha nie, takze aj podla tohoto by sa to dalo ... Piestansku by som vylucil tiez, jednak kvoli tej naprave ako pises, ale ak to bolo pred dvoma rokmi, tak to ta piestanska este jazdila na MHD Piestany ... Tie fotky skusim zajtra najst a poslat, ale vela toho bohuzial nemam :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 03.zář 2006, 00:08 

marki píše:
Hádam spravne, ak vravím že tá 1 C744 čo už na rožnavskej nie je ta co nemala GO? Neplánuje sa odpredanie tých zvyšných 11 C744 ?

O odpredaji neviem zatial nic, ak by existoval zaujemca, tak SAD Bratislava by sa tomu asi nebranila, ale zatial o to nikto asi neprejavil zaujem ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 05.zář 2006, 15:29 

Na tie stlpiky medzi oknami si fakt nepamätam, ale tiez si myslim ze to bol voz TTA 20-04, ale jedna vec mi nesedí. Nevie mi niekto povedat ci ta TTA 20-04 dostala iny nater? Pretože čo si pamätam, tak ten voz čo jazdil cez budmerice mal bledší náter a určite nemal modré dvere ako je to na tomto snímku: http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... ge_id=3989. Nevie mi niekto povedat aka je tato fotka stara?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 14.zář 2006, 07:05 

marki píše:
Pretože čo si pamätam, tak ten voz čo jazdil cez budmerice mal bledší náter a určite nemal modré dvere ako je to na tomto snímku:

Problém je v tej fotke, tá je tmavá. :D Ani tá farba budovy ŽST, stĺpov osvetlenia a trávy jednoznačne nezodpovedá skutočnosti. :lol:
S modrúmi dverami poradiť neviem...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 14.zář 2006, 07:16 

marki píše:
Nevie mi niekto povedat aka je tato fotka stara?

To by sa dalo určiť podľa tej reklamy znížili sme 1000 cien v Tescu či ako to tam bolo... Len už si nepamätám kedy to bolo... 8-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 14.zář 2006, 09:31 

marki píše:
Na tie stlpiky medzi oknami si fakt nepamätam, ale tiez si myslim ze to bol voz TTA 20-04, ale jedna vec mi nesedí. Nevie mi niekto povedat ci ta TTA 20-04 dostala iny nater? Pretože čo si pamätam, tak ten voz čo jazdil cez budmerice mal bledší náter a určite nemal modré dvere ako je to na tomto snímku: http://www.mestskadoprava.net/galeria/p ... ge_id=3989. Nevie mi niekto povedat aka je tato fotka stara?

Aha, tak ak mala bledší náter, tak to potom bola asi tá druhá - TTA 33-59, pretože pokiaľ ja viem, tak tá mala ešte originál náter z výroby, teda klasická svetlomodrá farba a už dosť vyblednutá + dosť skorodované plechy, hlavne strecha ... Tá ani modré dvere nemala ...
Fotografiu TTA 33-59 mám, ale moc kvalitná nie je. Skúsim ju naskenovať, a potom pošlem, aj s tými ostatnými fotkami čo som sľúbil, ale asi až počas budúceho týždňa, pretože momentálne som mimo dosahu skeneru a mojich fotiek ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí, 15.led 2007, 17:40 

Dnes som sa viezol CROSSWAYom SAD Trnava. Nevie mi niekto povedat kolko týchto vozov sad trnava kupila? Inac C 954, 954E a AXER mi pripadaju ovela krajšie, aj sa v nich prijemnejšie cestuje, ako v crosswayi.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina