Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je úterý, 12.pro 2017, 16:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ad:T3MOD
PříspěvekNapsal: pátek, 29.lis 2002, 15:47 
nieco k tej nasej T3MOD. Tesil som sa na cvicnu jazdu s nou ale dobry pocit z toho nemam. o niektorých nedostatkoch som vedel ale kolko sa ich este objavilo? Mozno o nich viete,no napisem tym,ktorí v nej sediet nemozu. Napr.:otvaranie dveri červeným-zatváranie zeleným,to je logika! tlačítka su umiestnené pod sebou a nie ako je vodič zvyknutý z T6,KT vedľa seba. Výhľad z kabíny veškerý-žádný, pri odbočovaní vľavo máte vedľa seba stlpik okna a veľké ľavé zrkadlo,takže je potrebné zohnúť hlavu ku riadniku a pozerať cez medzery. Pohľad vpravo detto. Výhľad na dvere asi taký,že pozeráte cez sklo ľ.krídla 1.dverí a v zrkadle vidíte na voz cez škáru medzi otvorenými krídlami dverí a skriňou voza,čo je cca 10cm. pri zatváraní už nie je šanca vidieť,nakoľko krídlo 1.dverí zakrýva zrkadlo. Tých nedostatkov je veľa,mohol by som písať ešte hodinu ale nemám čas. ešte malú kuriozitku z cvičnej jazdy. V smyčke pri št.TU som dal páku do polohy 0 a voz zacal utržkovito pridávať a smyčkou prešiel de facto sám.

Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: sobota, 30.lis 2002, 11:55 

SHORTY: Na akej linke inak jazdis? M...ze 359 je az taka zla...nevedel som... :x

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 30.lis 2002, 13:21 

Hlavne, ze brzdi :D Ale ani to sa jej este nedari?

Předmět příspěvku: T3Mod v BA
PříspěvekNapsal: pondělí, 16.pro 2002, 13:17 

Nasa T3Mod jazdi este stale v skuske a na skusku s cestujucimi este dlho nevyjde. Asynchronna vyzbroj sa evidentne neosvedcila a druha "ZOSka" bude mat TV Progress. Prevedenie prac je mizerne, evidentne v ZOS moc o elektrickach nevedia...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa, 18.pro 2002, 12:05 

Na kosickej T3 Mod ev.c. 359 boli vymenene trakcne motory za nove a odvtedy jazdi "albatros" bez problemov. Jazdne schopnosti a poruchovost sa znormalizovali natolko, ze dva tyzdne prebiehali cvicne jazdy vsetkych vodicov elektriciek, takze je tu predpoklad vyuzivania T3 Mod uz nielen na linkach c. 2 a 4, ale aj dalsich. Minuly vikend ju bola dokonca na linke c. 9, kde su uz vyssie vyskove rozdiely trate. Pokial by sa na vozidle vymenili este dvere BODE za napr. typ IFE, bolo by to uplne idealne vozidlo. Na to, ze je to uplne prvy prototyp, je to velmi podarena a dobre odvedena praca.

Předmět příspěvku: Ife
PříspěvekNapsal: středa, 18.pro 2002, 16:25 

SARKO: Co su za dvere tie IFE? Skladacie jak klasicke na T3?

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina