Mestskadoprava.sk - Stránky o Mestskej a Regionálnej dopava v SR a ČR
Právě je pátek, 15.pro 2017, 03:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 16.bře 2003, 19:34 

:? :?: :?: :?: Predstav si odbočku Krasna/n.Hornadom-Alejová :?: :?:
zaujimala by ma ta suvislost... :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 16.bře 2003, 19:37 

Tak to napíšem ešte raz. Najvyššiu dovolenú rýchlosť stanovuje dopravná značka. Ak na nejakej ulici zančka udávajúca najvyššiu dovolenú rýchlosť nie je, v meste sa to automaticky počíta za 60 km/h.

Tá pumpa Shell - tá ma fakt totálne vytáča. Jedno znajhorších rozhodnutí v Prešove v poslednom čase - absolútne nevhodný objekt na nevhodnom mieste. Fuj.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 16.bře 2003, 20:46 

ad pumpa: to je ta pumpa pri stanici ? to je shellka ? pretoze este ked som bol v po, tak este tam len zakladali nadrze na phm, ale podla toho sa nedalo urcit o aku pumpu ide.
btw. len tak napadlo, predstavte ake by to bolo krasne, keby sa nebola zburala stara stanica a teraz tam mohlo byt dopravne muzeum, tak ako v blave je v budove povodnej stanice tiez dopravne muzeum ...

ad peter messa: aka krasna n.h., aka alejova ? pomaly ani neviem kde presne v ke to je, ani ako to vyzera. (na hanbu sa musim priznat, ze v ba sa vyznam ovela viac ako v ke a aj ba ovela viac toho poznam)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 16.bře 2003, 22:24 

Hej, tá pumpa by mala byť Shell, ak sa nemýlim. Jej lokalizácia je niečo nehorázne. S Papyrom sme včera dospeli k záveru, že už nám chýba pumpa na Hurbanistov a na Hlavnej pred veľkým kostolom :x

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 16.bře 2003, 22:38 

Este pred univerzitou je flek :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 16.bře 2003, 23:00 

a pred vedeckou kniznicou, pred strojnickou priemyslovkou, alebo rovno pred dk roh, pred divadlom, alebo pred justicnym palacom, ako vidite, este mame v meste habadej skvelych miest pre vystavbu benzinovej pumpy.

ale toho co dovolil postavit pumpu pri zst by som zavrel do basy, az by bol cierny.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle, 16.bře 2003, 23:42 

Peter messa:
V Kosiciach, tak ako aj v Presove a na celom uzemi SR je povolena maximalna rychlost 60 km/h. Povedal by som, ze v KE je prave naopak prevaha dopravnych znaciek upravujucich rychlost na 40 km/h. Vynimku tvoria useky dialnicneho privadzaca (ktorych je poskromne), kde je povolena rychlost 70 km/h a jediny usek, kde je povolena 80-ka (Presovska cesta).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 18.bře 2003, 15:49 

ad Genius:Aj sa viac orientujem v Blave.Idem tam v apríli a v Máji.Aj
v doprave nemaju miš-maš.Takže sa tam tešim... :D :D :D Majú tam aj
HL.ST ako u nás sa to volá žel.stanica.A pri žel.st nema žiadne mesto pumpu...Ale bude to pekné...Z pumpy pozerať na železnicu,vlaky.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 18.bře 2003, 15:52 

/Tento príspevok nemal zmysel,tak som si ho upravil,a dúfam,že sa to už nestane :wink:

Naposledy upravil peter messa dne čtvrtek, 10.dub 2003, 16:59, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 18.bře 2003, 18:26 
Odpustte jeden strasne zlomyselny offtopic: niekedy mam dojem, ze ten Herodes bol frajer.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 01.dub 2003, 20:42 

Mozno ste si niektori vsimli, ze pri vypadovke na Kosice (pod Hydinarskymi zavodmi) sa nieco nove buduje. Klud, nebude to benzinka, ale zial ani nejaka nova vyrobna investicia, ma to byt novy autosalon BMW. Tak uz si konecne budeme moct kupit bavoraka aj v PO! 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 01.dub 2003, 20:52 

bmw autosalon: a kurnik, dalsia chujovina (odpustte, ale neda mi to), ktoru vonkoncom v presove netreba, to uz by ma fakt viac potesila pumpa na tom mieste. pete, prosim ta a mozes specifikovat, kde presne to bude, predpokladam, ze niekde medzi aral-kou a hydinarskymi, len ma zaujima ci v hornej casti, alebo v dolnej, lebo tusim ze niekde v tej oblasti by sme mali v ramci restitucie vlastnit taky uzky pasik pola :-) neviem sice presne kde, ale zistim si to. alebo by tam mohol byt hypersajrajt. ale bmw fakt nemusim. vsak z toho nebude nijaky uzitok ... akurat mafia bude mat novy pekny obchodak.

mk-4: tak som minuly vikend isiel okolo a jak som sa dival, tak som sa dival a nic nove som nevidel a to som tam medzitym nebol hadam dva mesiace ... je smutne, ze to tolko tahaju, je smiesne, ked si pomyslim, aky som bol optimista a kedysi hlboko a davno v tejto debate napisal datum 15.11.2002 :shock:

peter messa: akosi som nepochopil tvoj posledny prispevok z 18.3.2003 15:52, mohol by si prosim objasnit, co si tym myslel ??

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý, 01.dub 2003, 21:16 

genius> Stavia sa to hned pod hydinarskymi zavodmi, tam ako sa ide do podjazdu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 10.dub 2003, 16:51 

genius píše:
bmw autosalon: a kurnik, dalsia chujovina (odpustte, ale neda mi to), ktoru vonkoncom v presove netreba, to uz by ma fakt viac potesila pumpa na tom mieste. pete, prosim ta a mozes specifikovat, kde presne to bude, predpokladam, ze niekde medzi aral-kou a hydinarskymi, len ma zaujima ci v hornej casti, alebo v dolnej, lebo tusim ze niekde v tej oblasti by sme mali v ramci restitucie vlastnit taky uzky pasik pola :-) neviem sice presne kde, ale zistim si to. alebo by tam mohol byt hypersajrajt. ale bmw fakt nemusim. vsak z toho nebude nijaky uzitok ... akurat mafia bude mat novy pekny obchodak.

mk-4: tak som minuly vikend isiel okolo a jak som sa dival, tak som sa dival a nic nove som nevidel a to som tam medzitym nebol hadam dva mesiace ... je smutne, ze to tolko tahaju, je smiesne, ked si pomyslim, aky som bol optimista a kedysi hlboko a davno v tejto debate napisal datum 15.11.2002 :shock:

peter messa: akosi som nepochopil tvoj posledny prispevok z 18.3.2003 15:52, mohol by si prosim objasnit, co si tym myslel ??
To slovo nevadí,bude sa tam stavať diaľnica na Vydumanec.Ešte som tam nič v stavbe nevidel,ale debatuju ministri o južnej vetve... :D Ale tešim sa,ako prejdem po tej diaľnici rovno do Ba.Po MK-4 sa tiež teším prejsť :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 10.dub 2003, 16:55 

peter messa píše:
Ešte by mala byť pumpa pri MK-4,ako by to potom vyzeralo?Pole,cesta,železnica?
Napísal som blbosť,ale si to hned
opravím.Myslel som to tak aby sme sa mohli pozerať na okoliu prírodu :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 10.dub 2003, 17:07 

Nie je tu o ničom diskutovať,lebo MK-4 pokračuje pomalým tempom,
a je jasné,že sa otvorí 09/2003!!! :!: :!: :!: :D :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek, 10.dub 2003, 17:09 

peter messa: ty si teda dobry prorok, kiez ja by som tak vedel predpovedat kedy sa otvori mk-4 ... zatial len potichu dufam, ze do konca tohoto roka, pretoze na slovensku je to tak.

p.s. vdaka za vysvetlenie toho prispevku

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota, 13.srp 2005, 17:24 
Mk4 vyzera pekne ale niečo jej chyba ta napajka na čierny most :!: :!:

Předmět příspěvku: MK 4
PříspěvekNapsal: pondělí, 15.srp 2005, 10:54 
Tá "napajka" bude potom ,čo padne terajší primátor Benč.Jednoducho,mi potrebujeme takého primátora,ktorý je členom vládnucej zgerby a nie opozičnej,či v jeho prípade už hádam neexistujúcej strany.Darí sa tam,kde je to buď rozumná osobnosť alebo mocný partajnik .Peniažky sú,len ich vybaviť.Suma sumárum,výstavba "napajky" bude zahájená po najbližších komunálných voľbách.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina